Letní hokejová škola se koná pod záštitou náměstka Libereckého kraje RNDr. Jiřího Čeřovského a letošní ročník je věnován náhlému odchodu a památce Pavla Žůra. Projekty Výběru hokejové mládeže tří krajů Czech North Hockey se konaly v letech 2019-2021 pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje PhDr. Jiřího Štěpána, náměstka Mgr. Martina Červíčka, hejtmanky Středočeského kraje Mgr. Jarmily Pokorné a radního Mgr. Karla Horčičky, náměstků Libereckého kraje Mgr. Pavla Svobody, MUDr. Přemysla Sobotky a Ing. Jitky Volfové.

CZECH NORTH HOCKEY

PŘÍPRAVA MLADÝCH HOKEJISTŮ

Pod vedením Martina Holého se nyní připravují mladí hokejisté v nejmladší a nejmodernější hale ŠKODA ICERINK v Praze u 11. českého výběru Czech North hockey. Využívají tréninku projektu ŠKODA ICERINK www.icerink.cz

 a čekají je po úspěšném turné ve Švédsku těžká utkání s Dynamem Moskva v Benešově dne 21.7. a dále s výběrem Young talent v Náchodě dne 25.7.

Na fotce zleva: Filip Matějka (BK Mladá Boleslav), Artur Matějovský (Slavie Praha), trenér Martin Holý, Filip Frolík (HC Mountfield Hradec Králové), Vojtěch Hora (BK Mladá Boleslav)

Držíme palce :-)